Ochotne vám poradíme

+421 950 48 48 80

Zamestnávatelia

ArbeitAusland
(perosnálne služby a poradenstvo)

ArbeitAusland (personálne služby a poradenstvo) ponúka zamestnancov z východnej Európy (Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Poľsko) pre stavebníctvo, obchod, priemysel, zdravotníctvo, IT oblasť, pomoc v domácnosti alebo pre poľnohospodárstvo. Neustále narastajúci nedostatok kvalifikovaných pracovníkov si vyžaduje realizáciu alternatívnych možností s cieľom prilákať kvalifikovaných zamestnancov zo zahraničia. Odbremeňujeme preto zahraničné firmy od rozsiahlej personálnej agendy v súvislosti s hľadaním a umiestňovaním nových zamestnancov z východnej Európy na rôzne pozície.

Východoeurópska pracovná sila
má kvalitný personál

Východoeurópska pracovná sila má kvalitný personál, a preto je veľa ľudí, ktorí si hľadajú prácu v Nemecku alebo Rakúsku kvôli slušnému zárobkovému potenciálu v týchto krajinách. Zamestnanci z východnej Európy sú dnes súčasťou každodenného obrazu vo výrobných spoločnostiach, na stavbách, v nemocniciach či opatrovateľských zariadeniach alebo v logistických spoločnostiach, kde plnia svoje úlohy ako profesionálni vodiči svedomito, motivovane k spokojnosti zamestnávateľa. V poľnohospodárstve si mnohí východoeurópania zarábajú ako zberači alebo sezónni robotníci. V hoteloch ich možno často vídať ako chyžné alebo pracovníkov v službách.
Obzvlášť veľký počet žien z východnej Európy pracuje v sektore starostlivosti o starších, ktorí potrebujú trvalú starostlivosť.
Ponúkame Vám dôležitú výhodu pri hľadaní nových pracovníkov zo zahraničia.
Sme nemecky hovoriaca firma a hľadáme nemecky hovoriacich zamestnancov, ktorí vedia komunikovať minimálne na bežnej konverzačnej úrovni.
Ak máte nedostatok personálu, kontaktujte nás, pomôžeme vám vyriešiť tento problém. Povedzte nám, akú pozíciu by ste chceli obsadiť a my vám ukážeme, prečo sú kandidáti, ktorých odporúčame, pre vás tí najlepší. Počas celého výberového procesu Vás budeme informovať a pohovor s vybranými uchádzačmi zorganizujeme v optimálnom časovom období, aby sme zabezpečili čo najlepší výber jednotlivých uchádzačov.

Spokojnosť na oboch stranách

Pomôžeme Vám nájsť tých najvhodnejších kandidátov pre Vašu firmu. Zaijstíme vám
spokojnosť nie len u Vás, ale aj u nových zamestnancov.

Sprostredkovanie zamestnania

Pre našich zákazníkov ponúkame kvalifikovaný personál z Českej republiky, Slovenska, Maďarska a Poľska.

Spokojný zákazník

Spokojnosť zákazníka je našou najvyššou prioritou.

Výhody pre Vás

Odbremeníme firmy od rozsiahlej personálnej agendy.

Rýchle a
jednoducho

Váš čas je vzácny. Vy si vyberiete kandidáta podľa vlastného výberu, o zvyšok sa postaráme my.

Individuálny servis

Nájdeme pre vašu firmu kvalifikovaných zamestnancov, samozrejme podľa vašich presných požiadaviek.

Diverzifikácia

Poskytujeme zamestnancov pre stavebníctvo, obchod, priemysel, zdravotníctvo, pomoc v domácnosti, IT oblasť, poľnohospodárstvo...

Dlhodobá spolupráca

Ponúkame aktívnu spätnú väzbu, lojalitu a čestnosť.

Referencie

...sú naši zamestnanci.

Vyhľadáme prácu rýchlo a operatívne

Vyskladajte si pracovnú ponuku, ktorá by vám najviac vyhovovala, a pokúsime sa vám nájsť prácu podľa vašich požiadaviek.
Životopis
Maximum upload size: 10MB
Maximum upload size: 10MB
crossmenu