Ochotne vám poradíme

+421 950 48 48 80

Pflegekraft - Ošetrovateľka

ArbeitAusland

Miesto výkonu práce

Berlín
Mníchov
Hamburg
Platové podmienky

4 000 €

Dátum a druh pracovného pomeru

ihneď

hlavný pracovný pomer

Informácie o pracovnej ponuke

Hľadáme kvalifikované ošetrovateľky do Nemecka: • ošetrovateľka seniorov • kvalifikovaná ošetrovateľka • sanitár (ošetrovateľ) v zdravotníckych zariadeniach Ponúkame: • adekvátne zárobky (od 4 000 € v hrubom) • pracovná zmluva s nemeckou spoločnosťou • 30 dní dovolenky • nedeľný príplatok 50% • dovolenkový príplatok 100% • príplatok za sobotu 25% • nočný príplatok 25 % • príplatok za nadčas 25% • sviatočné a vianočné odmeny až do výšky 750 € v hrubom • stála telefonická výpomoc zo strany personálneho poradcu

Pracovná náplň

Vaše úlohy: • starostlivosť o ľudí v núdzi • základná a liečebná starostlivosť • komunikácia a koordinácia • dokumentácia o starostlivosti • vykonávanie lekárskych ošetrení

Požiadavky

Informácie o výberovom konaní: • ukončené vzdelanie ako zdravotnícky alebo ošetrovateľský pracovník, resp. zdravotná sestra • dobrá znalosť nemeckého jazyka (min. B1) • zodpovednosť a pracovitosť • sociálne zručnosti a empatia • tímový duch, jednania s ľuďmi v núdzi • ochota pracovať na smeny a víkendy

Informácie o spoločnosti

🔴ArbeitsAusland (personálne služby a poradenstvo) ponúka zamestnancov z východnej Európy (Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Poľsko) pre stavebníctvo, priemysel, obchod, poľnohospodárstvo a zdravotníctvo

Chcem pracovať

Životopis
Maximum upload size: 10MB
crossmenu