Ochotne vám poradíme

+421 950 48 48 80

Krankenschwester - Zdravotná sestra

ArbeitAusland

Miesto výkonu práce

Berlín
Mníchov
Hamburg
Platové podmienky

6 500 €

Dátum a druh pracovného pomeru

ihneď

hlavný pracovný pomer

Informácie o pracovnej ponuke

HĽADÁME ZDRAVOTNÉ SESTRY DO NEMECKA: • zdravotná sestra • vrchná sestra • hlavná sestra Ponúkame: • pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom (zdravotné, dôchodkové, opatrovateľské, úrazové poistenie a poistenie straty zamestnania) • atraktívne platové ohodnotenie v závislosti od vašej kvalifikácie (od 5000 do 6500 € brutto mesačne pri 40-hodinovom pracovnom týždni), t.j. 3000 až 3700 € netto mesačne • hodinová sadzba od 22 € brutto (v závislosti od vašej kvalifikácie) • diéty od 26€ netto • pracovné príspevky: nadčasy a nočné zmeny +25%; nedele +50 %; prázdniny +100% • dovolenka 30 dní • vianočný bonus, finančný príspevok na dovolenku (600 € brutto) • uvítací bonus (1000-1500 €) • ubytovanie zdarma • preplatenie cestovných nákladov

Pracovná náplň

Vaše úlohy: • ošetrovateľská starostlivosť o pacientov • práca podľa harmonogramu • príprava pacientov na odborné vyšetrenia • moderné malé, stredné aj veľké zariadenia pre seniorov (domov dôchodcov a klinika)

Požiadavky

Informácie o výberovom konaní: • ukončené vzdelanie ako zdravotná sestra • uznanie diplomu v Nemecku - Urkunde Gesundheits-Krankenpfleger/in alebo Gesundheits- und Krankenpflegehelfer/in • nemčina na komunikatívnej úrovni B2 • vodičský preukaz výhodou

Informácie o spoločnosti

🔴ArbeitsAusland (personálne služby a poradenstvo) ponúka zamestnancov z východnej Európy (Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Poľsko) pre stavebníctvo, priemysel, obchod, poľnohospodárstvo a zdravotníctvo

Chcem pracovať

Životopis
Maximum upload size: 10MB
crossmenu